NEW GENERATION FIREWALL TO FUNDAMENT SKUTECZNEJ STRATEGII BEZPIECZEŃSTWA

Fundamentalne zmiany, jakie zachodzą w dziedzinie aplikacji i zagrożeń komputerowych, a także w zachowaniach użytkowników i infrastrukturze sieciowej, prowadzą do stopniowego osłabienia ochrony zapewnianej dawniej przez tradycyjne, oparte na portach zapory. Wykonując codzienne zadania, użytkownicy korzystają z rożnych aplikacji i posługują się zróżnicowanymi urządzeniami.

Tymczasem rozwój centrów danych oraz technologii wirtualizacji, mobilności i chmury wiąże się z koniecznością przemyślenia na nowo, jak zapewnić jednocześnie możliwość korzystanie z aplikacji i ochronę sieci.

PALO ALTO NETWORKS NEW GENERATION FIREWALL

Pełna kontrola

Pełna kontrola nad całym ruchem wchodzącym i opuszczającym Twoją sieć to dziś po prostu konieczność. Nie można mówić o bezpieczeństwie zasobów, jeśli nie można skutecznie i sprawnie zarządzać tym ruchem na poziomie poszczególnych użytkowników, aplikacji i procesów.

Skuteczna ochrona

Skuteczna ochrona przed szkodliwym kodem – również tym nieznanym. Obecne ataki przeprowadzane są z najmniej spodziewanego miejsca i w nieznanej dotąd formie. Palo Alto to gwarancja skutecznej chrony przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami.

Lider

Według Gartner Next Generation Firewall PaloAlto jest liderem 9 lat z rzędu i to nie przypadkowo. Lata badań. Ciągła walka aby utrudnić życie tym złym, a ułatwić je Tobie. Ponad 39,500 Klientów w ponad 150 krajach wybrało Palo Alto Networks by bezpiecznie korzystać z prawdziwej platformy ochronnej nowej generacji, by zabezpieczyć krytyczne zasoby, i chronić użytkowników przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami.

Dostępne produkty

Uwagę firm średniej wielkości zwracamy również na modele z serii 400 (debiut w maju 2021) oraz 820 i 850, które zadebiutowały na rynku w lutym 2017. Modele te oferują doskonałą wydajność w bardzo atrakcyjnej cenie.

Możesz liczyć na nasze wsparcie

Możesz liczyć na nasze wsparcie. Z nami możesz sprawdzić aktualny poziom bezpieczeństwa sieci,
za którą odpowiadasz . Przeprowadzimy z Tobą miarodajne testy,
Pomożemy we wdrożeniu, przeszkolimy administratorów
i zapewnimy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

Możesz liczyć na nasze wsparcie​

Możesz liczyć na nasze wsparcie. Z nami możesz sprawdzić aktualny poziom bezpieczeństwa sieci, za którą odpowiadasz . Przeprowadzimy z Tobą miarodajne testy, Pomożemy we wdrożeniu, przeszkolimy administratorów i zapewnimy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

Cena
Zastanawiasz się ile kosztuje najwyższy poziom bezpieczeństwa? Zapytaj nas – gwarantujemy, ze będzie pozytywnie zdziwiony naszą odpowiedzią – za cenę porównywalną z produktami konkurencyjnymi możesz dostać rozwiązania oceniane jako najlepsze na świecie.