W procesie wyboru rozwiązania do ochrony styku sieci z internetem krytyczna jest faza testów. Jej fundamentem są poczynione wcześniej założenia, ograniczenia wynikające ze specyfiki sieci i realizowanych procesów, oraz plany rozwoju. Przygotowując się do testów należy zastanowić się nad tym jakie funkcje chcemy testować i, w jaki sposób będziemy weryfikować skuteczność ich realizacji i jakie przyjmiemy parametry to benchmarku lub porównania równych rozwiązań. Realna wartość samego testu zależy od znajomości testowanego urządzenia, właściwej konfiguracji, zintegrowania z pozostałymi elementami infrastruktury, lub choćby stworzenia dobrych polityk.

Taki proces prowadzi się raz na kilka lat. Ciężko więc wymagać od administratorów doświadczenia w tym obszarze.

Dla nas to codzienność. Wiemy jak testy należy przygotować, co wziąć pod uwagę, jak przeprowadzić je szybko i skutecznie.

Jeśli chce, aby testy były realną wartością – skorzystaj z naszego wsparcia.

Eksperci produktów Palo Alto Networks przeanalizują razem z Tobą założenia projektu, przygotują projekt koncepcyjny testów, oraz zagwarantują, że testy dadzą odpowiedź na pytania, których szukasz.

Nasi eksperci w zakresie next generation firewall będą pracować razem z Tobą, żeby w pełni zrozumieć Twoje potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, topologię sieci i wymagania dotyczące wydajności. Nasz konsultant przeanalizuje przygotowane rozwiązanie i przekaże Ci rekomendacje, które zagwarantują, że test będzie rzetelnie odpowiadał na wszystkie Twoje pytania i oczekiwania.

Skoro już zdążyłeś nas trochę poznać daj nam możliwość poznania Ciebie i tego co możemy dla Ciebie zrobić.
Zapraszamy do kontaktu !

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Forteca Sp. z o.o., ul. Brukowa 12, Łódź w celu przedstawienia odpowiedzi na zadanie zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Pełny tekst na temat polityki prywatności / RODO znajdą Państwo tutaj.