ładowanie...
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Pozostając na naszej stronie akceptujesz regulamin polityki prywatności.
Polityka Prywatności       ZAMKNIJ
Image

Z nami ulepszysz
zabezpieczenia
swojej sieci

Pomożemy w doborze nowych rozwiązań, odnowimy i dobierzemy subskrypcje, przeszkolimy administratorów i zapewnimy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

przejdź do katalogu produktów przejdź do subskrypcji

nasze autorskie usługi oraz certyfikowane rozwiązania Palo Alto Networks

W Fortecy dbamy o kompleksową obsługę naszych klientów.

...i co nie mniej ważne - rozmawiamy o IT jak ludzie :D

POC

Proof Of Concept

    Usługa POC (Proof Of Concept) to analiza założeń wybranego rozwiązania oraz przygotowanie projektu koncepcyjnego testów. Nasz konsultant przekaże Ci rekomendacje, które zagwarantują, że wybrane rozwiązanie będzie rzetelnie odpowiadało Twoim oczekiwaniom.

    dowiedz się więcej
SLR

Security Lifecycle Review

Raporty SLR wykazują zagrożenia dla bezpieczeństwa, na jakie narażona jest firma, a także rozbijają te dane w taki sposób, aby można było szybko i łatwo określić, jak podatność na atak. Raporty SLR wskazują również m.in. luki w zabezpieczeniach oraz infekcje typu command-and-control (C2) wykryte w Twojej sieci.

dowiedz się więcej
Wdrożenia

Procesy wdrożeń mogą spędzać sen z powiek. Pomagamy we wdrażaniu rozwiązań Palo Alto Networks

Rozpoczynając od instalacji i uruchomienia sprzętu, poprzez jego konfigurację, a na końcu szkolenia osób odpowiedzialnych za administrację.

BPA

Best Practices Assessment

Kontrola BPA analizuje ustawienia konfiguracyjne firewall'a i porównuje konfigurację z Najlepszymi Praktykami Palo Alto Networks. Tym samym pomaga zrozumieć aktualny poziom polityki bezpieczeństwa i jej skuteczności. BPA to lepszy wgląd w działanie zapory.

dowiedz się więcej
Cortex XDR

XDR Cortex zastępuje dziś EDR, tak jak "epokę temu" EDR wyparł AV.

Powstrzymuje złośliwe oprogramowanie, exploity i ransomware zanim zdołają zagrozić punktom końcowym. Cortex XDR zapewnia ochronę całego przedsiębiorstwa poprzez analizę danych z dowolnego źródła w celu powstrzymania ataków.

dowiedz się więcej
F***up service :D

Prawdziwego partnera poznajesz w biedzie - możesz liczyć na pomocną dłoń Fortecy.

Oferujemy pełne wsparcie techniczne urządzeń Palo Alto Networks również tym firmom, które nie kupiły ich od nas. Zresztą możemy dużo więcej — od incydentalnego wsparcia po pełne zarządzanie Twoim Palo.

dowiedz się więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami poprzez czat lub zadzwoń do nas już teraz

Adres

ul. Brukowa 12
91-341 Łódź

Biuro Handlowe
ul. Gen. Sułkowskiego
29a Łódź

Telefon

+48 579 647 639

+48 665 489 400

Biuro czynne

  • Pon - Pt
    08:0016:00